Question
Jade bought 4 teaspoons and 10 plates. One teaspoon is $6k each and one plate is $8j each. How much did she pay for them?
2 m

Click button first when a symbol is required. X

Jade bought 4 teaspoons and 10 plates. One teaspoon is $6k each and one plate is $8j each. How much did she pay for them?